Моника Белучи се појави на филмскиот фестивал „The Virna Lisi Award”.

Елегантниот стајлинг падна во втор план, бидејќи Белучи привлече внимание со својата блескава убавина и нова фризура.

Оваа есен одбра да носи модерен долг паж, и драстично ја скрати својата долга коса по која беше препознатлива.

Сепак на Моника добро и стои скоро се, па нејзините фанови не се разочарани.

Датум на објава: сабота, 11 ноември 2017 во 20:39
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар