Тоа што многумина го забележаа е беспрекорниот изглед на убавата актерката, која успеа и на 54 години да ја задржи својата убавина.

Деми блескаше во стилизирана модна комбинација која се состоеше од широки црни панталони и бела блуза, а посебно внимание добија нејзините златни чевли.

Foto: Getty

Нејзината ќерка, 23 годишната Талула, ја наследила целата убавина од родителите, мајката Деми и таткото Брус Вилис, но познатата актерка сепак успеа да ја засени.

Foto: Getty

По коментарите на многумина, ѕвездата на филмот „Дух“ и понатаму го задржала својот сексапил, изгледа многу негувано и самоуверено, поради што и понатаму се смета за “femme fatale”. 

Датум на објава: сабота, 11 ноември 2017 во 10:24
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар