Популарната Џеј Кеј ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотка на која во преден план е нејзиното деколте и бујните гради.

 

😘

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


На „жешката“ фотографија Карлеуша е облечена во црн тесен фустан кој ја истакнува нејзината става и повеќе открива отколку што покрива.

Датум на објава: петок, 10 ноември 2017 во 10:08
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар