Иако е вистинска убавица , Наталија по долгогодишното вежбање има тело на машки бодибилдер . 20 – годишната Наталија веќе шест години интензивно вежба. Тогаш имала само 40 години и сакала да добие посилно тело .

Но , дали претерала со вежбите , покажуваат коментарите на социјалните мрежи . Инаку , таа е редовен учесник на светските и европските натпревари во боди билдинг за жени . Наталија сега има 90 килограми и е висока 170 сантиметри . 



Датум на објава: среда, 08 ноември 2017 во 20:04
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар