За време на играњето нејзиниот фустан открил повеќе од што требало.

Мажите во студиото не знаеле каде попрво да гледаат - дали во бујното деколте или во нејзиното разголено меѓуножје.

Погледнете го нејзиниот настап.

Датум на објава: вторник, 07 ноември 2017 во 21:51
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:06

коментари

остави коментар