На српската телевизија Пинк се случи токму тоа за време на емитувањето во живо на „Националниот дневник“.

Додека заштитното лице на „розовата телевизија“, Бојана Лилиќ, ги водеше вестите, на мониторите зад нејзиниот грб се емитуваше порнографска содржина.

Тоа беше доволно за снимката да стане вирален хит на социјалните мрежи.

 

@milos_petrovic12

A post shared by Radomir Lale Kostić (@sen.trope) on

Датум на објава: понеделник, 06 ноември 2017 во 13:13
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:44

коментари

остави коментар