Натали храбро го прифати предизвикот од колегите да проба чипс зачинет со најлути пиперки на светот . Чипсот бил толку лут , што водителката морала да се напие кафе . Но , тогаш се случил инцидент.
Таа паднала и почнала да повраќа . Додека повраќа , нејзините колеги слатко се изнасмеаја . 

Датум на објава: недела, 05 ноември 2017 во 18:14
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:48

коментари

остави коментар