Водителката наеднаш се уплашила , почнала да го дига фустанот и во паника ги открила интимните делови , мислејќи дека во гаќите и се вовлекол пајак .

Публиката најпрвин била зачудена , а потоа еден од мажите и помогнал да го совлада стравот и го избркал пајакот .

Илинка Вандичи е една од најпопуларните ТВ водителки во Романија . Само на Инстаграм ја следат 310 000 луѓе . 

Датум на објава: сабота, 04 ноември 2017 во 18:57
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар