-Телото ми се промени , но не во негативна смисла. Ми се допаѓа многу, станав многу по женствена, изјави за „Бунте“ убавата Ана Ивановиќ.
Со ова Ивановиќ алудира на својата бременост. Германските медиуми пак пишуваат дека поранешната тенисерка има многу причини за насмевка на лицето .Според изгледот на Ана може да се заклучи дека таа вистински ужива во својата бременост.


Ана и покрај бременоста е чест гостин на разни елегантни случувања, каде може да се види во прекрасна вечерна и елегантна тоалета.
Неодамна Ана се појави на отворањето на еден бутик во Њујорк.

Датум на објава: петок, 03 ноември 2017 во 19:57
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 20:00

коментари

остави коментар