За себе вели дека е многу едноставна личност која е приврзана за своето семејство и пријателите.

Атрактивната убавица покрај мајчиниот албански течно зборува англиски и турски јазик.

Датум на објава: петок, 03 ноември 2017 во 13:37
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар