Содржи пакет мерки и барања кои идниот градоначалник на Скопје сериозно ќе ги има предвид и ќе стори се што е во негова моќ да ги реализира во рамки на мандатот.

На настанот пред потпишувањето кандидатот за градоначалник Шилегов го прекина говорот на неговиот противкандидат Трајановски и јавно го повика на дуел.

Датум на објава: четврток, 12 октомври 2017 во 14:55
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 15:17

коментари

остави коментар