Се уште не е познато дали има жртви.Авионот учествувал во воената парада “12 октомври“, по повод националниот ден, пренесуваат шпанските медиуми.


Датум на објава: четврток, 12 октомври 2017 во 13:50
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар