Популарната пејачка според медиумите запловила во љубовна врска со фудбалерот Кристијан. 31 годишниот фудбалер е роден во Хрватска и е скоро една деценија помлад од русокосата Розга. Во моментов Кристијан настапува во Полска.

Наводно тој на пријателите веќе им се пофалил дека неколку недели разменува љубовно пораки со популарната пејачка и дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство. 

Датум на објава: четврток, 12 октомври 2017 во 09:30
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар