По означување на крајот шестмина навивачи успеаја да се пробијат покрај обезбедувањето и да втрчаат на теренот, а според тамошните медиуми едниот од нив носел нож.

Тој се стрча токму кон Иско, но во брзањето го испуштил ножот на земјата, а веднаш потоа стјуардите го уапсиле. 

Датум на објава: вторник, 10 октомври 2017 во 13:19
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар