26- годишната Емили Ратајковски на социјалните мрежи постави својата супер провокативна фотка и предизвика лавина од коментари , посебно од нејзините фанови од посилниот пол.

Една од најубавите светски манекенки на фотката позира без брустхалтер, а голите гради ги има покриено со рацете.

Фотката веќе има повеќе од еден милион лајкови , што секако не е за изненадување, манекенката заигра на својата проверена карта сексапилот. 

Датум на објава: вторник, 10 октомври 2017 во 12:09
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар