Настапот на корејската група Tago&АtoBIZ почнува во 19 часот и е дел од манифестацијата „Бела ноќ“. Требаше да се одржи вчера, но, како што информира Младинскиот културен ценатр (МКЦ),  беше одложен поради лошото време. 

Датум на објава: недела, 08 октомври 2017 во 13:23
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар