Авионот на компанијата Емиратс со 500 патници сигурно слета во аеродромот во Дизелдорф. Но пилотот се помачи малку за да го приземји авионот сигурно бидејќи силниот ветер му создаваше проблеми.

Погледнете го видеото:

Датум на објава: сабота, 07 октомври 2017 во 22:00
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:22

коментари

остави коментар