Популарната пејачка Рита Ора овие денови напорно работи на снимањето на својот нов видео спот.Исто така е забележана на улиците на Њујорк додека изведува секси танци, облечена само во тесен син капут.Во текот на една сцена, Рита ја подигна ногата превисоко и така покажа повеќе од тоа што треба.За среќа, носеше долна облека и така барем малку ја ублажи ситуацијата.

Датум на објава: петок, 06 октомври 2017 во 16:27
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар