Триесет и тригодишната манекенка Сара Андервуд која со години се занимава со моделинг, а најголем успех постигна фотографирајќи се за магазинот „Плејбој“.Таа подоцна исто така се појави на бројните насловни страници на лајфстај магазини, се до моментот кога се решила да направи пауза во кариерата и да се посвети на себе. И нормално на Инстаграмот.


 

Wet 💦 📸 by @partylikejzl (give him a follow his photos are so h🔥t, lets get him to 100k!) 💄 by @emilyhachebeauty

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on


Како и останатите згодни жени, Сара се реши да пропатува низ светот и редовно да објавува сексапилни фотографии.

Манекенката оваа година посети повеќе екслузивни дестинации, па на своите фанови на Инстаграм им сподели фотографии од тропски шуми, песочни плажи и карпи.


 

We're going streaking 🏃🏼‍♀️ 📸 by @stevebitanga

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on


Забележливо е дека Сара обожава да го истакнува својот задник, кој секојдневно го фотографира од сите агли, а многумина сметаат дека тоа е и нејзиниот најголем адут.


 

Got all I need, except a ride 👍🏼🍺 📸 by @stevebitanga

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on


Засега Сара ја следат околу 8,5 милиони луѓе, а интересен е податокот дека Сара започнала со собирање на донации.


Луѓето кои се подготвени да издвојат 500 или повеќе долари, во текот на еден месец, добиваат дел од нејзината облека, како и фотографија на која Сара ја носи таа гардероба.

Датум на објава: петок, 06 октомври 2017 во 15:10
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар