Бјанка Гаскоњ, ќерката на славниот  фудбалер Пол, се пофали на Инстаграм со новиот стајлинг.

На фоките, може да се види атрактивна русокоса  без многу облека на себе, поради тоа што ставила акцент на дотерувањето!?

-Кога Мајки ќе ми ја направи фризурата, на кого  уште му треба облека, напиша Бјанка под фотките.

Датум на објава: петок, 06 октомври 2017 во 11:20
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар