Секако повеќето од нив се припаднички на поубавиот пол. Кога ќе ги видите фотографиите ќе ви стане јасно и зошто.

Симпатичниот Мариано покрај тоа што е успешен моден блогер, тој дизајнира и накит, облека, очила за сонце...Но, неговата популарност порасна многу кога Мариано стана татко.

Откако 28 годишниот татко на Инстаграм почна да објавува фотки со својот син, многу брзо  фановите го прогласија за најубавиот татко на социјалните мрежи. 

Датум на објава: петок, 06 октомври 2017 во 10:28
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар