Песната со наслов „light the flame“, е најава за нов албум снимен во Лондон.

На десетгодишнината од неговата прерана смрт и последниот концерт фановите потсетуваат дека хуманото дело на нашата музичка легенда, не замира. 

Датум на објава: петок, 06 октомври 2017 во 09:15
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:43

коментари

остави коментар