Последниот клуб на Марко е латина во Италија, но може да се каже дека хрватскиот фудбалер одигра слабо на зелениот терен но сите го паметат по неговата поубава половина Анџела.

По хрватскиот модел Анџела во моментов може да се каже дека „лудува“ цела Италија.

Убавицата од Шибеник во моментов има повеќе од 100 000 следбеници на социјалните мрежи и оваа бројка се зголемува од час во час.

Датум на објава: четврток, 05 октомври 2017 во 17:35
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар