„Жешката“ Џеј Ло откако е среќно заљубена веќе неколку месеци, нејзиниот стил стана се посериозен и по елегантен. Но, едно е сигурно на латино дивата се и стои совршено, ваквиот имиџ посебно.

Атрактивната Лопез со своето момче е фатена од папараците во Лос Анџелес во елегантно издание, во зелен фустан со  чанта во иста боја  и чевли  со црно златни потпетици. 

Датум на објава: среда, 04 октомври 2017 во 12:30
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар