Не, нема да ја видите Никол, разбушавена, без шминка... популарната пејачка ќе ве направи љубоморни.

Никол која го најави повторно собирање на нејзината група „ Pussycat Dolls“, на социјалните мрежи објави неколку фотки за кои вели дека ги направила кога била „мртва уморна по цел ден на работа“.

Датум на објава: среда, 04 октомври 2017 во 09:29
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар