Откако медиумите со денови пишуваа за разводот на Ферги и Џош Думел, пејачката го отстрани прстенот од раката и реши храбро да продолжи понатаму.

Така настапи на еден рок фестивал во Рио де Женеиро, каде го покажа својот најзаводлив изглед досега.Таа носеше бел секси костум, а внимание привлекоа и лакираните чизми, кои извонредно и се вклопија со ова издание.Ферги и Џош поминаа 13 години заедно, а од бракот го имаат четиригодишниот син Аксел.

Датум на објава: вторник, 03 октомври 2017 во 12:59
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар