„Жешката“ актерка во маичка со длабоко деколте се појави на модната ревија на Стела Мекартни во Париз и го „украде“ шоуто на многу помладите актерки и манекенки. 

Дел од публиката на ревијата во Париз беше и светската музичка ѕвезда Кајли Миног. 

Датум на објава: вторник, 03 октомври 2017 во 11:13
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар