Slikovni rezultat za Met Leblanc


Мет Ле Бланк пред улогата на Џои во хит серијата „Пријатели“ која му донесе светска слава , глумел во популарниот еротски серијал „ Red Shoe “.Slikovni rezultat za kameron dijaz

Холивудската убавица Камерон Диаз на само 19 години по прв пат се појавила гола во едно секси видео  под името „ She's no angel”.Иако со тоа експресно ги привлекла вниманието на јавноста , очигледно сакала нејзината кариера да се движи во друга насока и одлучила да го тужи  и однесе во затвор творецот  на тоа видео, кој со истото ја уценувал. Сепак, на радост на нејзините фанови видеото се појавило и на интернет.Slikovni rezultat za dzeki cen


Легендарниот филмски карате мајстор Џеки Чен пред да ја започна славната кариера во акционите филмови и комедии во далечната 1975 година имал улога во порно филмот „ “All in the family”.
Povezana slika

Дејвид Духовни пред улогата на агентот Мулдер во мегапопуланата серија „ X Filesu “како и Мет Ле Бланк бил дел од еротската серија „Red shoe diaries“
Slikovni rezultat za сталоне

Холивудската ѕвезда Силвестер Сталоне кој стана славен по улогите на Роки и рамбо  во младоста глумел во порно филмот „ The Party at Kitty and Stud's“.Популарниот Слај изјавил дека во тоа време бил бездомник и немањето на пари го принудило на такво нешто.
Slikovni rezultat za helen mirren caligula

Хелен Мирен една од најпознатите светски актерки во 1979 година глумела во контроверзниот  римски еп „Калигула“, кој на крајот бил забранет поради контроверзното сценарио. Според гледачите овој филм е вистинска порнографска сторија. 
Slikovni rezultat za arnold schwarzenegger

Легендарниот Конак или Терминатор, Арнолд Шварценегер минал навистина импресивен пат од порно ѕвезда до гувернер. Во младоста Арнолд заработувал како модел и позирал гол во магазинот „ After Dark”, дури глумел и во филм за возрасни кој денеска тешко може да се најде. 

Датум на објава: понеделник, 02 октомври 2017 во 10:59
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар