Холивудската актерка Џенифер Гарнер во текот на овој месец се приклучи на Инстаграм, а веќе има 250.000 следбеници.

Не е ништо чудно бидејќи фановите ја обожаваат поради тоа што актерката поставува „обични“ фотографии, како оние на кои нема шминка.

Иако Џенифер не е никогаш претерано нашминкана, оваа нејзина фотографи без шминка целосно ги збуни нејзините следбеници кои на прв поглед не ја препознаа! Иако мора да се признае дека дури и без шминка таа изгледа преубаво.

Датум на објава: сабота, 30 септември 2017 во 17:06
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар