Иако медиуми постојано објавуваат нејзини слики со кошаркарот Блејк Грифин, се наведува дека таа во позадина има една друга љубов. Љубов спрема жените.


 

💅🏼💅🏼💅🏼

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


Последните денови манекенката и кошаркарот не се одвојуваат еден од друг, иако неа досега ја поврзуваа со неколку мажи.


 

Kendall and Blake at Malibu Beach🌊 #kendalljenner #blakegriffin #kenginews

A post shared by Kendall Jenner & Gigi Hadid👭 (@kenginews) on


Сепак, странските медиуми веќе подолго време шпекулираат на темата дека сето тоа е нејзина претстава за јавноста и дека Кендал всушност сака жени. Бидејќи и е важно мислењето на јавноста таа тоа го крие, бидејќи не знае како би реагирале нејзините многубројни обожаватели.

Од друга страна, има и такви кои не веруваат во овие тврдења.


 

#blakegriffin x #kendalljenner

A post shared by HHpeople Hiphoppeople (@hiphoppeople_officiel) on„На Кендал кариерата и е на прво место и има сериозни намери и планови како да го развива бизнисот и своето име во светот на модата. Засега има уште слободно време за забава и токму тоа и го прави – се забавува“ – откри извор близок до Кендал.

Датум на објава: четврток, 07 септември 2017 во 18:28
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар