Фара на социјалните мрежи објави видео и фотографии од третман на нејзините интимни делови .

На видеото се гледа како порно9 ѕвездата бразговара со медицинската сестра , која и ја објаснува процедурата за подмладување и стеснување на нејзината интима. Сакала да и биде како на 16- годишна .

Фара е позната на Американската јавност по шокантната операција на вградување силикони во градите , во живо пред камерите на ријалити шоу. 

Датум на објава: четврток, 31 август 2017 во 18:55
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:13

коментари

остави коментар