Убавата Хајди со своето бујно деколтето беше главна ѕвезда на црвениот тепих.

44- годишната манекенка уште еднаш потврди дека годините за неа се само бројка и дека изгледа посексапилно и подобро и од двојно помладите девојки.

Foto: Tanjug/AP

Хајди на црвениот тепих се прошета во златен фустан со длабоко деколтет кој ги истакна нејзините бујни гради,  одличната тоалетата ја истакна и витката става на убавата германска манекенка 

Датум на објава: понеделник, 28 август 2017 во 13:06
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар