Прво, ова е време кога уживаме во таканаречениот крајбрежен одмор.

Второ, не можеме да му одолеме на искушението да носиме и полесна облека, која му помага на нашето тело да “дише” и трето, но не на последно место, ова е сезоната во кој сите супермодели ги покажуваат своите тела.

Оваа недела привлече еден од омилените ангели на Викторија Сикрет – Алесандра Амброзио.Иако таа е една од врвните супермодели на брендот, бринетата не им отстапи на своите нови колеџи.Совршено тело Александра демонстрираше за време на нејзиниот одмор во Малибу, каде што на плажата и правеше друштво нејзиниот син Ное.Убавицата блесна во костим за капење во два дела, кој ја откри нејзината форма.

Кадрите прават впечаток и за друга констатација – Алесандра беше забележана во друштво на непознат маж, за кој веројатно допрва ќе се зборува кој е.

Датум на објава: недела, 13 август 2017 во 16:11
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 19:06

коментари

остави коментар