Смело и без пардон Селена чекореше по улиците на Лос Анѓелес.

Ни овој пат не беше ништо спорно, додека камерата не ја “улови“ од профил.

Од тој агол се откри дека таа на улица излегла без градник. Минувачите беа зачудени, што поради стајлингот, што поради фактот дека ја гледаат младата ѕвезда.

Инаку, Селена заедно со колешката Ел Фанинг ќе се појави во следниот филм на Вуди Ален.

Премиерата се очекува во текот на 2018 година.


Датум на објава: недела, 13 август 2017 во 14:15
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар