Жена била нападната во Лондон од криминалци на мопеди кој се обидела да и го откинат ланчето.

Во моментот кога жената е спротиставила таа била турната на земјата по што напаѓачите побегнале.

Полицијата сеуште трага по нив.

Датум на објава: сабота, 12 август 2017 во 20:47
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар