Многу луѓе сакаат кучиња, и дозволуваат понекогаш кучињата да јадат од дланка.

Мајка ја снима својата ќерка и кучето како јадат путер од кикирики од истата тегла.

Видеото е снимено во САД.

Дали вие би дозволиле вакво нешто?

Датум на објава: петок, 11 август 2017 во 21:24
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар