Иако летува заедно со својата славна мајка Цеца,  Анастазија Ражњатовиќ ги привлекува сите погледи на плажите во Црна Гора .
Погледнете зошто. 


Датум на објава: среда, 09 август 2017 во 18:49
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 19:00

коментари

остави коментар