Вљубениот пар изнајмил јахта, па Кејт моментите на пловидба ги искористила за вистински лудории. А потоа се случило нешто неочекувано.


 

#KateMoss on vacation in Italy

A post shared by Новости шоу бизнеса от Джуди (@news_of_showbusiness_from_judy) on


Кејт после скокот во вода остана без горниот дел од костимот за капење, но тоа не ја потресе.

Манекенката не знаеше дека е под будното око на папараците, па опуштено се качи на јахтата и таму на мира се доведе во ред.

Иако медиумите им се потсмеваат, а Николај го нарекуваат “играчката“ на Кејт, судејќи според сликите, парот ужива во својата љубов и обрнуваат внимание на злите јазици.

Датум на објава: вторник, 08 август 2017 во 16:32
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар