„Спутник“ наведува дека автомобилот и оклопното возило се судриле во градот Кемерово.

Се додава дека во инцидентот учествувало возило со странски регистерски таблички кое било управувано од жена.

Датум на објава: понеделник, 07 август 2017 во 13:03
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар