И кога ќе ги видите невозможно е а да не се запрашате: Како е можно?

Сепак, плејбој зајачицата Џена Бентли успеа на сите да им ја затне устата. Кога имаше 21 година го избра своето многу постаро “момче“, милионерот Бен Браун кој тогаш имаше 68 години.

Луѓето никако не помислија дека се слатки и симпатични.

Related image

Нивната врска никако не делуваше како “победа на љубовта“, него како на некои други вредност.

Напротив, Џена но и Бен мораа да се соочат со жестоки критики, а на крајот следуваше и венчавка и покрај критиките.
Image result for JENNA BENTLEY ben

Датум на објава: понеделник, 07 август 2017 во 10:19
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар