Полицијата трага по убијците. Дејан (36 години) е брат на Наталија која во 2012 година ја поли со бензин и запали Дана Вулин, по што беше осудена на 17 години затвор.

Погледнете го емотивниот повик на мајката на Дејан Лилјана

Датум на објава: недела, 06 август 2017 во 21:32
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:57

коментари

остави коментар