Памела е позната по својот младолик изглед, а и сама признава дека мажите и даваат од 25 до 30 години.Дека навистина може да помине како триесет годишна зборува и фактот што сите се шокирани кога ќе слушнат дека актерката има 58 години.
Прати го задржала одличниот тен и виткото тело, кое секојдневно го прикажува на социјалните мрежи.Инаку, актерката веќе повеќе пати истакна дека не направила естетски зафати, туку за нејзиниот изглед се одговорни исклучиво напорното вежбање и добро балансираната исхрана.

Датум на објава: недела, 06 август 2017 во 12:04
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар