За неколку месеци Роналдо ќе стане повторно татко , откако неодамна доби близначиња од сурогат мајка.

Џорџина и Роналдо летово го минуваат на повеќе места за одмор , а папараците овој пат ги снимија како уживаат покрај Ибица. 

Датум на објава: петок, 04 август 2017 во 20:02
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар