Четириесет и петгодишната ѕвезда на „Модерно семејство“ е првата жена која позира гола за овој магазин.

Убавата Колумбијка призна дека не го обожува вежбањето, така што облините и претставуваат проблем. 
– Би сакала да бидам малку повеќе спортски тип, но родена сум со големи гради и поради тоа не можам да вежбам. Ги добив на 13 години и се зголемија кога станав повозрасна, особено откако се породив, изјави таа.Софија отки дека со приватен тренер вежба три до четири пати неделно.

Датум на објава: петок, 04 август 2017 во 12:23
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:24

коментари

остави коментар