Елита во слободно време најмногу сака да патува, а некои од државите во кои неодамна ги посети се Унгарија, Албанија, Турција, Италија, Хрватска и Швајцарија.

Црнокосата убавица истакнува дека е посебно воодушевена од Дубровник и Сплит, додека оваа година летувала на грчкиот остров Санторини.

Атрактивната водителка на Косово и во Албанија често ја викаат секс симбол, а со оглед на облините кои ги поседува, Елита дефинитивно одзема здив.

Датум на објава: петок, 04 август 2017 во 11:45
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар