За нејзиното впечатливо појавување “виновен“ е раскошниот фустан од либанскиот дизајнер Џорџ Чарке.

Во неа Камила едноставно блескаше, делуваше провокативно, но не и вулгарно и покрај длабокото деколте и интригантни дуплчиња кои даваа впечаток дека убавата Камила под фустанот не носи долна облека.

Foto: Getty

Иако многумина љубопитно се загледуваа, Камила изгледаше навистина занесно и не обрнуваше многу внимание.

Убавата Бразилка и славниот оскаровец се запознаа во 2006 година, а долгогодишната врска минатата година ја крунисаа со брак.

Foto: Getty

Датум на објава: четврток, 03 август 2017 во 10:20
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар