На прашањето на новинарот за негов коментар за смртта на Шепард , Меконахи остана шокиран . – Сем починал ? Проклетство. Од што ? “ – праша крајно збунетиот актер. Двајцата глумеа во филмот ,,Кал “ . 


Датум на објава: среда, 02 август 2017 во 18:32
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар