Ваквиот одмор е вистински хит меѓу Британците , од каде дури и терапевтите велат  дека е лек за брачните другари кои се пред развод. 
Забавата за возрасни вклучува журки покрај базен , во бар или на кое било друго место на бродот . единствено правило е да биде што пооткачено .

Првиот ваков брод заплови во 2004- тата со 2000 патници , но оваа сезона е особено популарен кај туристите од Британија .

Датум на објава: среда, 02 август 2017 во 17:37
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 17:52

коментари

остави коментар