Нормално ништо од тоа не би било возможно кога Шерон не се беше посветила на здравиот начин на живот.

Вежбањето во теретана и стана хоби, а и за извонредниот изглед се откажа и од алкохолот.


 

Family boating day. #Montana #summer17

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on


Ако на се во ова ја додадете и здрава исхрана, тогаш нејзиниот сексипил не би требало да ве изненади, ниту пак да ве збунат годините кога ќе ја дознаете вистинската бројка на оваа жена која дефинитивно не старее.Датум на објава: вторник, 01 август 2017 во 10:36
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар