Тие се секси во вода но и надвор од базенот.

Изминатите неколку дена Будимпешта беше светскиот центар за спортовите на вода.

Во галеријата уживајте во фотографиите од ФИНА светскиот шампионат во синхронизирано пливање за жени.


Датум на објава: недела, 30 јули 2017 во 17:06
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар